SHS
SHS Alumni Directory Index by Year
Index by Name


FACULTY | 1960 | 1961 | 1962 | 1963 | 1964 | 1965 | 1966 | 1967 | 1968 | 1969 | 1970 | 1971 | 1972 | 1973 | 1974 | 1975 | 1976 | 1977 | 1978 | 1979 | 1980 | 1981 | 1982 | 1983 | 1984 | 1985 | 1986 | 1987 | 1988 | 1989 | 1990 | 1991 | 1992 | 1993 | 1994 | 1995 | 1996 | 1997 | 1998 | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006
Faculty (8)
Roger Bryant
Walter Carlson
Thersa Christopolos
David Corman
Jerry McIlvaine
Tom "Doc" Rische
Patricia "Scottie the Narc" Sloway
Jim Stannard
Class of 1960 (46)
Jane (Aegerter) Marshall
Glen Aycock
Barbara (Bishop) Posten
Linda (Bishop) Eubanks
Barbara (Burton) Swift
Bonnie (Butler) Sanchez
Patricia (Cassone) Klueger
Bill Doty
Preston Hamlin
Gary Hand
Rolf Henriks
Frances (Herrera) Haynes-Herrera
Diane (Hilton) Branam
Garland Holt Jr
Lynn Johnston
Sylvia (Luceyk) Thomas
Billy Martin
Barry Monaghan
Doug Nichols
Larry Pace
Joanne (Palombi) Puls
Ann (Parmer) Smith
Ruth (Pennington) York
Ron Shopper
Edward (Solt) Solt-Smith
Richard Spurgeon
Max Stanton
Kit Taylor
Joyce (Templin) Kinnu
Sheryl (Tolar) Baker
Wayne VanderLeest
Dave Vogl
Bob Whitely
Russell Wolfe
Vickie (Zierden) Decker
Class of 1961 (27)
Judith Allison
Stephen Allen Blakeney
G.R. "Red" Enright, Jr.
Dianne (Gibby) Willden
David Handy
Nicholas Kaiser
Marie (Leitner) Hansen
Barry McCall
Bruce McIntyre
Clif Mosher
Ray Odell
Albert "Ted" Ross
Bob Traub
Elena (Whitington) Gimpel
Susan (Yerkes) Viereck
Class of 1962 (32)
Marcie (Benckert) Pettigrew
Frances (Bowes) Ramage
Dan Bruiger
Betsy (Chappelear) Tryon
Linda (Helton) Pace
Glenn Jonas
Donald Lee
Shelley (Lessin) Stockwell
Bill Martin
Betsy (Mewborn) Cowan
Doug Millar
Merlene (Miller) Jenkins
Tom Monaghan
Mike Moor
Granville Pool
Michelle (Schonert) Gruver
Leeanne Smith Cottriel
Mac Timm
Richard Vogl
Eugene J. Walls
Bob Warren
Cassandra "Sandi" (Young) Johnsen
Class of 1963 (79)
Mike Adamson
Tom Adkins
Alan Albright
Carol (Allen) Calkins
Susan (Alven) Flores
Karen (Bergstrom) Farrier
Marise (Bochove) Rinkel
Jane (Boyer) Dielman
Jim Burden
David Calkins
Gwen (Cassell) Uman
Karen (Colby) Moore
Robin (Cook) Asher
Bill Darnall
Robert "Bob" Deurloo
Mari (Gilmore) Clark
Trish (Harlan) McClure
Judy Ann (Hoover) Day
Paul Huffman
John Jacobsen
Sandra (Johnson) Coberly
John Johnston
Eva (Kahn) Paul
Ford Kanzler
Ed Kline
Ernie Lawson
JoKay (Louvier) Bednar
Carolyn (Malosh) Sandoval
Helen (Marich) DuFriend
John McDonald
Robert "Bob" McDonald
Vicky (McKay) Joseph
Wayne Mouland
Randy Newell
Stanley Odle
Richard Paselk
Joe Price
Duncan Priest
Allen Purdy
Roberta "Eileen " (Robinson) Cassell
Robert "Bob" Russell
Barbara Savage
Lois (Schellman) Kobayashi
Carolyn "Babe" (Schroeder) Weyant
R. Scott Schumacher
Velda Kay (Simmons) Fincher
David Smith
Susan Steele
Rich Stieg
Elizabeth "Liz" (Sturges) Kieffer
Claudia (Wald) Zuercher
Sharon (Ward) Young
Janet Wentworth
Katherine "Kathy" Wentworth
Donna (Whitely) Cothran
Judy (Wilts) Hole
Jo Witney
Robert Woodrum
Class of 1964 (43)
Hank Aptekar
John Backlund
Sue (Beck) Blackwood
Richard Burton
Linda (Calohan) Bush
John Cargill
Rodney Dodig
Dolley "Ruth Ann" (Dolley) Carlson
Denise (Eschandi) Scharff
Carl Evans
Glenn Fisher
Charles (Grevins) Campbell
Mary Ann Haynie
Nancy M (Kimbell) Ford
Rudy Lisa
Tedd Martin
Sandra (McCarroll) Douglas
Jane (Peltz) Venneau
Mary Ann (Percy) Zall
Jeane (Powers) Richard
Ray Richard
Larry Simpkin
Ronald Traub
Don Van Valkenburg
George Williams
Class of 1965 (93)
Alicyn (Abramson) Goughnour
Jeri (Adams) Bell
Gary Anderson
Linda (Barnes) Bustamante
Edward Barrera
Janyth "Jay" (Bauer) Keller
Rhonda Beckman
Lee Booher
Chris (Brown) Walz
Lesley (Callahan) Jones
Betty (Campisi) Michael
Peggy (Carroll) Gibson
Randall "Randi" (Cobabe) Musser
Bob Cole
Terrie (Collins) Hamen
Gene Cooper
Linda (Crandall) Patterson
David Cutler
Florence Daguro
Mary Jo "Ho" (Dunning) Garrabrant
Laura (Duport) Oreskovich
John Faulkner
Steven Fischer
Ross Gardner
Sharynne (Ghriest) Quon
Jim Gibson
D Griffith
Dave Harvey
Donna (Hedrick) Erickson
Barb "Bobbi" (Hennings) Nelson
Luis Herdoiza Posso
Janeth "Jan" (Johnson) Bohannon
Ronald C Johnson
Wayne Jonas
Bill Jones
Candy (Jones) Meyer
Linda (Keener) McGregor
Marc Klugman
David Kuchenbecker
Maren (Langum) Donig
Harry Leonard
Maureen (MacCurdy) Hilbrink
Brian Mahon
Dennis Mahoney
Diane (Marshall) Best
David Matosky
Thomas Matthews
Dare Messina
Michael Montgomery
Mike Noble
Richard Norman
Joe Oberlander
Sid Orr
Dave Patterson
Catherine (Pollard) Engel Cain
Melinda (Priest) Nickols
Daren Proctor
Glenna (Pulley) Stone-Morgan
Marsha (Reeves) Danna
Murleen Reeves
Rita (Reid) Neal
George Sarabia
Virginia (Schatte) Christiansen
Debra Schumacher
Anina Schwartz
Linda (Smith) White
Barbara (Sohner) Gain
Dawn (Sufficool) Clifton
Drew Tully
Sue (Turner) Rodriguez
Doug Vogl
Bob Weeks
Kathy "Cookie" (Wyatt) Trujillo
Class of 1966 (69)
Walt Abercrombie
Michael (Armour) Osburn
Mary (Ball) Shorba
Henry Bertram
Tom Boich
Brenda (Bray) Di Gruccio
Donna (Burk) Farrow
Bob Capon
Louis Chappelear
Steve Cole
Diana Darby
Mary (Davis) Katz
Suzy de Turk
Charlene DeLong
Suzy DeTurk
Vicki Lynn Doty
Barbara Fawley
Lida (Fernandez) Faraudo
Connie (Ford) Romero
Pam (Freels) Allgrove
Mary Anne (Gammon) Dinnel
Joan (Gerritsen) Merrick
Val Handel
Carolyn (Harris) Fuson
Bob Hassett
Celia (Hawley) Witzl
Michael Jiles
Jerry Johnston
Joan (Kirka) Henning
Roby LaPorte
Chuck Lindsly
Ted Luster
Kynn Mccafferty
Bob McCausland
Sheryl McFarlane
James McPherson
Jack McSweeney
Kathleen (Mennes) Rader
George Dennis Merritt
Fred Molsby
Ed Moss
John Newton
Margaret (Peggy) O'Neill
Ken Palke
Christine (Pauling) Tilton
Larry Radcliffe
Charles Reynolds
Deidre (Schrauben) Picascia
Susan (Smith) Trautman
Christy (Spangler) Lauricella
Craig Steinberg
Tom Stewart
Douglas Urban
Linda (Wigg) Fish
Class of 1967 (64)
Nick Bednorz
Christine Ann (Booher) Richardson
Larry Broberg
Marty Brown
Joe Bustos
Chuck Capel
Bruce Caukin
Tim Chang
Jim Cordes
Diana (Crandall) Rutherford
Laurie (Cummings) Patton
Diane (Downing) Walter
Dwane (Durant) Durant
Janis (Freeman) Peterson
Tom Gammon
George Halliwell
Susie (Hambro) Moir
Karen (Hartel) Miller
Roberta (Hedges) Woods
Rand Hein
Sharon (Helland) Peterson
Bill Herrera
Dale Hewitt
Dale Hoag
Brad Holmes
Gary Reed Holzhausen
Matt Hoplamazian
Shirley (Hughes) King
Jody A (Jays) Browning
Tammy Kuchenbecker
Marjorie (Jeri) (Lange) Dunn
Ruscella (Leedy) Casamento
Linda (Loebel) Lott
Doug Malone
R. Bruce Matthews
R. Bruce Matthews, Sr.
Jim McGrath
Sally (Parmer) Atman
Kathy (Peggs) Eimen
John "Flip" Phillipis
Linda (Priest) Green
Douglas C. Pritchard
Janet (Rollins) Schaefer
Gerri Rossi
Hugh Schone
Marja Schulte
Lucy (Steele) Hyde
Vickie (Trotter) Peterson
Wendie (Wark) Galczik
Class of 1968 (90)
Charlene (Arbaugh) Fransz
Bill Armijo
Barbara (Bakke) Van Leeuwen
Marilyn (Bartel) Stewart
Elaine Bastajian
Alison (Berry) Allman
Mary (Briggs) Vedborg
Duncan Brown
Juliann Chang
Liz (Coker) Chapman
Mike Criss
Deborah Darby
Paul DeMeire
Chris Edwards
Lee Ellsworth
Barbara (Fleming) Yunker
Linda (Garcia) Dreier
John Gazdik
Barb/Bobbi (Gersch) Shear
Diana (Gray) Neson
Jan (Helliwell) Lambert
Chris Huey
Tom James
David Johnson
David S."Fat Dave" Johnson
Jill (Kaufmann) Whitford
Ann (Kingston) Freehill
Bobby Knop
Gail (Lambert) Ledford
Kathleen (Mahoney) Branstner
Larry Mannix
Gordon Mattatall
Marlene (Mecklenburg) Hecht
Nan (Mix) McPhearson
Meredith (Money) Campbell
Joyce Neu
Mark Orr
Mark Orr
Ron Peggs
Deborah (Pemberton) Schopp
Teri (Poling) Deegan
Carol (Pollard) Schwan
Robert Putzel
Sharon (Read) Joiner
Richard Reid
Gary Sabadash
Susan (Scholle) Antal
Marsha (Smith) Grove
Henry Sorenson
Heidi Spangler
David Sparks
Donald Sparks
David Stubbs
Raymond Styles
Don Taylor
Judy (Thomas) Wickre
Nancy Vogl
Marcia (Vore) Edwards
Sally (Wakefield) Westelin
Greg Wallace
John Williams
Margaret "Peggy" (Wyatt) Cluff
Susan (Youngs) McCleary
Class of 1969 (75)
Larry Adams
William "Bill" Akana
Jeff Barnes
Lee Bauerlein
Sandy Bogin
Linda (Booker) Hitt
Betsy (Brose) Keegan
David Clark
Cindy Cloyd
Claudette (Curton) Mills
Debbie (Dennis) Moore
John Eckhart
Robin (Fleming) Hendershot
Claudia (Forbes) Moore
Daniel Francis
Brenda (Geoerge) Thompson
Cathy Gill
Barbara (Goldenberg) Barany
Thomas Gonzales
Faith (Hatlestad) Ranney
Kevin Hazelton
John Helliwell
Gary Hill
Dennis Horton
Eric Langdon
Dawn Langer
Tim Lawrence
Rebecca (Becky) (Leonard) Kesweder
Deborah (Listerud/Robbins) Russell-Blessing
Maureen Mcdonald
Benjamin (Mlynarski) Magen
Dores Mondragon
Carol (Montgomery) DeLong
Steve Nadalin
Nancy (Nelson) Malone
Nancy Nickle
Rick Oakes
Michael Orzio
Mike Peinado
Steve Penny
Linda (Polin) Bremme
Darlene Ramsey
Jan (Redman) Weeks
Michael Roberts
Jim Robinson
Janet "Shirley" (Robson) Giff
Kathryn (Rustanius) Penwell
Barbara "Boni" (Sanok) Eernisse
Robert Schwent
Fausto Silva
Michele "Miki" Darlene Tercero
David Thorpe
Susan Tinney
Christine VanderLeest
Celia Wcislo
Wendy (Westcott) Reynoso
Greg Whitford
Class of 1970 (85)
Kevin Albers
Arlos Anderson
Deborrah Barton
John Bill
Ronda Breedlove
Lynda (Broberg) Maas
Gary Burt
Bruce Byers
Dennis Carpenter
Anastasia (Ann) Chopelas
Marie (Coate) Silver
Jim Cole
Carolyn Cooper
Scott Darnall
Rick Davis
Dee-Ann Dossi
Kathy Dunn
Dennis Fandey
Michael Freige
Bruce Gray
Cheryl (Haws) Evenich
Nancy (Hillendahl) Stephenson
Toni (Hipp) Gannuscio
Kathy (Huizing) Filatreau
Mercedes Ivey
Philip Jay
Michael Johnston
Ku'uipo (Kalima) De Leon
Bruce Kent
Randy Kirk
Ross Kirkley
Deedie (Klempan) Street
Eric Lewis
Peggy (Marstall) Karleen
Bridget Ann (McBride) Saphiloff
Mike McHugh
Diana (Mitchell) Bright
Gayle (Morgan) O'Connor
Mike Murillo
Dan Neece
Marion (Noble) Dooley
Janis Olson
Fredericka "Freddie" (Orr) Rockey
Michael Owen
Patti (Quinn) Disanto-Heider
Naomi (Ramirez) Weeks
Albert Vincet Rivera
Nancy (Rogers) Schow
Kenny Rumrill
James Satt
Gregory Satterfield
Debbie (Scanlon) Yett
Sandra Seaholm
Lee Snyder
Sharon Stansell
Jeanné (Stratton) Fox
Lynda (Tanner) Delgado
Eric Thompson
Robert Warrington
George Westbrook
Richard Whitmeyer
Susan K (Wilkins) Lopez
Annie (Witte) Odell
Kathie (Yockey) Fischer
Debbie (Zuanich) Eddy
Class of 1971 (77)
Bim Armstrong
Mike Arneson
Toni (Bauerlein) Sehnert
James Baxter
Roberta (Berger) Braval
Melissa (Bloom) Gerber
Shirley Brenton
Phil Brooks
Loretta (Bruhn) Eul
Janet (Campbell) Jones
Stephen Cannady
Michael Cohn
Gary Colbert
Teresa (Crimmins) Frias
Wendy (Davidson) Clark
Diane (Depew) Astiazaran
Ronda (Draper) Chedotte
Elizabeth (Eaton) Gruppioni
Kim Elsey
Cathy Enis
Rocky Farquhar
John Fields
Carrie (Fillman) Bach
Peggy (Fisette) Froseth
Todd Forshee
Sue (Fullmer) Collinsworth
Rourke "Rory" Harris
Ron Haskins
Stuart Hunter
Steve Johnson
Ed Kelly
Don Kingston
Scott Lederhaus
Debbie (Lee) Clairmont
Laurie (Leopold) Lockman
Robert Maag
Kathy (Maurer) Abrams
Herbert "Rusty" D. May
Rhonda (Means) Sutton
Monica Meehan
Vicki (Mendelsohn) Frailey
Jerrie (Morris) Groven
Cheryl (Newman) Freeman
Aric Parent
Bruce Peterson
Richard Peterson
Marc Petrie
Ann (Gaff) Phinney
Robert "Bobby" Quinn
Marguerite "Maggi" (Reed) Barrett
Shelli (Rosenberg) Bloom
Steven Sanok
Jim Schroeder
Theresa (Scrooc) Brunella
Gail (Snyder) Harris
Scott Spangenberg
Chris Spaulding
Mona (Sonia) (Stolcz) Mara Summers
Mike Tilley
Janna (Vyzralek) Kliebert
Lance Wilcox
Paulette (Zak) Perry
Class of 1972 (75)
Paul Bennett
Deborah Bishop
Colin Byers
Linda (Capps) Doty
Gray Chang
Mary (Chaput) Chapeau
Jaci (Choate) Terheggen
Vicki (Clegg) Tyler
Crystal (Condit) Fields
Rich Cowart
William Craig
Gerard Dacut
Jeanne (Ford) Carlson
John Gage
Dorothy Ellen Glover
Cynthia (Hall) Pitassi
Ann Hamer
Chuck Harris
Norma Jean (Henderson) Sinclair
Kurt Hoyt
Bill Huey
Robert Johnson
Alfred C. Jolley
Alan Jones
Jedeen (Lambert) Jarvis
Lori (Lambeth) Mayhugh
Riki (Lebrecht) Kucheck
Carolyn (Martinez) Kiser
Karen McFarren
Vicki (Meyers) Stanton
Dean Moon
Susan (Ogilby) Leslie
Steve Overby
Patty (Peek) Peek-Brady
John (Perotti) Presley
Barbara (Perrone) Dawson
Don Russell
Pete Schramm
Mary Louise Scott
Steve Semos
Doug Sipel
Terry (Sochat) Schneier
Melody (Stidd) Salisbury
Sandy (Sultan) Mcinnish
Paula (Tai) Takamine
Jane (Trois) Zacharias
Craig Vandeman
Earl Young
Class of 1973 (78)
Gary R. Adams
Craig Anderson
Janet (Arnold) Mingus
Scott Birk
Rich Bowman, Jr.
Sandra (Briley) Welly
Barbara Brown
Joanna Burgan
Evan Burkitt
John Callahan
John Carton
Frank (Clark) Fritz
Warren Cross
Debbie (Dixon) Koch
Jeff Donnan
Gregg Drevno
Tina (Drikas) Cernansky
Debbie (Driscoll) Wells
Anita (Fandey) Hudock
Chris Gesner
Virginia (Gigi) Gonzalez
R. Michael (Gros) Gros
Jeanne (Grosch) Moretti
Gary Hackman
John "Geoff" Hagins Sr.
Mary (Hart) Maggay
Eric Hillendahl
Randy Hollis
Ann Marie Hombordy
Alysson (Horne) Thompson
Kim (Jarvis) Nelson
Mary (Jouett) Bonham
Kent Kamada
Tom Kirkpatrick
Linda (Koop) Schwartz
Georgia (La Porte) Winner
Mary Ann LaFleur
Teri Lawlor
Melissa (Leonard) Aylstock
Greg Matheson
Gary Miller
robert montgomery
Paul Noble
Kieran "Kerry" Nolan
Peter Pakalen
Margo (Radin) Quarles
Pam Rector
Robert Rhodes
L. Gail (Schaeffer) Beeksma
Nicky (Schirm) Suard
Patsy/Patricia (Schleicher) Benge
Sherry Simmons
Janet (Slotsve) Scherling
Scott Susoeff
Larry Swanson
Charles Tarwater
Steve Usdansky
Debbie (Walls) Succcow
Brian Washkow
Mertz "Barbara" (Wilson) Maher
Sherie (Wooldridge) Matheny
Class of 1974 (126)
Jim Allen
Cindy (Angone) LaLonde
Fernando Arevalo
Camille (Barton) Wall
Tom Battey
Russell Burruss
Patricia (Calta) Butterfield
Alyce (Coats) Dooley
Michael Cohen
Catthy Ann (Collins) Sanders
Bruce Conze
Dan Cook
John Cross
Pam (Crowe) McEwan
Mark Dooley
Elena (Endemano) Matheson
John Fosterling
Danny Fuller
Jim Geibel
Jan Goetz
Alan Grant
Raschel "Shelly" Greenberg
Kent Grether
Steve Gunther
Terry (Haigh) Peralta
Kary Harger
Mary (Harney) Callahan
Carol Harvey
Brian Haskell
Barbara Hassell
Marianne (Helstowski) Weinell
Mitchell Heynemann
Jeanne Irvin
Lynn Irvin
Ron Jackson
Steve Jarvis
Janina Jolley
Linda (Jones) Lewis
Darrelyn (Jung) Bender
Irene (Karatzas) Bouffard
Susan (Kavanaugh) Johnson
Richard Kellam
Brad Lambeth
Bill Landers
Janet (Lewis) Hewitt
Dean Linnell
Kathie (Litawa) Fenison
Jannette Lyon
Michael Mapes
Carolyn (Mar) Sauvage-Mar
Gary Marshall
Carla (McClure) Roberts
Stephanie Mehan
Su-Lyn (Menzies) Ortiz
Eric Messelt
Sue (Mills) Overby
Steven L Montgomery
Lani (Morelock) Vakameilalo
Debbie (Morgan) Parent
Jeff Nelsen
Debbie (O'Brien) Kleckner
Sue (Olmos) Sabel
Robert Pfau
Leslie Potts
Judy (Raech) Gray
Dan Richardson
jose (robleto) robletto
Keith Sakai
Charles "Craig" Schaus
Charles "Craig" Schaus
Jill Schirm
John Schmidt
Cindy Sizemore
Ernie Sizemore
John Sloway
Gwynne (Smith) Fijan
Pamela Kay Smith
Jim Staats
Karen (Stidham) Chandler
Teresa Stirewalt
Bev (Sultan) Nelson
Linda Tandy
Gerald Tebo
Diane (Thayer) Norris
Bob Thomas
Sharon (Tonneson) VanWaardenburg
Sam Vaiana
Chris Vasiliu
Bill Watson
Dan Wheeler
Brian Wiacek
Elizabeth Witte
David Wittenberg
Tim Yen
Barbara Zimmerman
Class of 1975 (93)
Loren Aiton
Steve Allen
Marguerite (Balencia) Miller
Greg Bass
Betty (Bendschneider) Bush
Jory Bishop
Susan (Blades) Bill
Cheri (Bock) Perez
Steve Bock
Julie (Boethling) Talbert
Gary Burkhalter
David Burton
Melanie (Bustos) Campa
Peter Coconis
Steve Collins
John Crowley
Kathleen (Cummings) Roquemore
Ralph Dacut
Robert Eden
Susan (Field) Burton
Amy Fitzpatrick
Paula (Gardner) Behmer
Paul Gold
Alan Goldhammer
Warren Goodman
Jeni (Greco) LaVoie
Brian Gross
Victoria (Halpin) Guzman
Gary Hansford
Kevin Herrera
Piper (Hoelting) Mathews
Carolyn "Carrie" (Hooks) Landers
John Karatzas
Marybeth (Kelly) O'Brien
Tracy King
Vicki (Lambeth) Rossi
Walter LaVergne
Julie Laxton
Stacy (Leonard) Brown
Susan (Lewis) Rollinson
Michael J. Lippian
Lori (Marcks) Banach
Rae (Martz) Christensen
Wayne Maxwell
Patrick Mock
Cathy (Morgan) Martin
Jeanne (Morrison) Reynolds
Tim Moyer
Keith Musick
Gregory Newman
Mike Nix
Stephanie O'Raidy
Marty Jo (Olson) Laudig DC
Debbie (Peck) Auday
Jana (Peck) Saccato
Neal Peters
Paul Plasencia
Andrea (Popovich) Perez
Carolyn Sue (Posthumus) McClure
Jim Prevo
Terry Profitt
Jim Quinn
Kim Reynolds
Robert (Bob) Sarazen
George (Shaw) Dorsey
Merril Simon
Sheri (Smith) Siehl
Curtis Soltau
Ellen (Spidell) Crozier
Charlotte (Stevens) French
Frederick "Rick" Stone
Nori Taylor
Kevin Turner
Deborah Vaia
Nancy (Valenzuela) Cowden
Joe Vampola
Lynn (Weber) Anderson
Mike Welsh
Dan Zacha
Class of 1976 (110)
Randal Avey
Susan (Bailey) Martin
Charles "Corky" Beck
Donna (Bernstein) Cessor
Kimberly Bishop
Robert Bouvier
Randall Boyce
Rob Bozin
Philip Brown
Diane (Bruchs) Glancz
Linda Callison-Haas
Gail (Campbell) Lemberger
Linda (Carll) Freeman
Lisa (Carlyle) Greene
Pierre Chalande
Laura (Chavez) Livingston
Janet (Cleveland) Geuy
Shelly Cohen
Lisa Conners
John Cotner
Mike Courtney
Mike Cunzeman
Cristy DeBenedictis
Art Diaz
Mary (DiGirolamo) Drayer
John DiMassa
Phil Duthie
Deborah (Eakin) Osborne
Jeffery Edgar
Andrea (Elek) Coray
Michael Fekete
Glenna (Ford) Fewell
Geralyn "Geri" Freeland
Gundi Gallob
Paul Garcia
Brian Genova
Debbie (Green) Johnson
Jay Gregory
Tim Gumm
Kit (Harney) Wheeler
Jim Harvey
Richard Hill
Annette Hillman
Jill (Holcombe) Tremblay
Clayton Isemann
Jean Janssen
Wes Jones
Lorraine (June) Crawford
Steven M. Kendall
David Klepinger
Rosemary (Kugler) McFarland
Kevin Lenton
Steve Leventis
Jeff Marousek
David McClure
Maggie (McGrath) Gitchen
Pete McGrath
Melinda McIlvaine
Robin Menzies
Bill Michalek
Les Mistofsky
Michele (Morgan) Kukiela
Art Moses
Dan Nannini
Gunther Neckel
Mark Nedleman
Cindy Oviatt
Mike Palmer
Karen (Peterson) Rowe
Mark Pitcher
Charles Powell
Doug Profitt
Carol (Raab) Suman
Bradley Raech
Erin Ryan
Fritz Sanders
Eric Schiller
Jim Schlatter
Alllan Sloway
Patricia (Smolinski) House
Leslie (Sullivant) Rose
Irene (Sultan) Jones
Eric Swan
Don Thomson
Margaret (Tribe) Murray
Jeff Usdansky
John Vampola
Larry Voss
DeRue (Wardell) Cornett
Paula (Watamanuk) Goldman
Kerry Welsh
Stephen "Steve" Westrick
Steve Westrick
John White
Shelley (Whiting) Scarr
Craig Williams
Claudio Wolff
Garrett Wright
Robin Wright
Bonnie (Zachary) Zachary-Yurk
Class of 1977 (91)
Andrea Abajian
Patrick Akana
Debbie (Angus) Moreland
Dawn (Anzack) Ayers
Beverly (Bateman) Mausbach
Jack Beck
Lynn (Beckett) Beckett-Lemus
Dayna (Bennett) Pierce
Greg Bennett
Mark Boujikian
Amy (Buto) King
Larry Butterfield
Carol Button
Craig Callas
Mitchell Carter
Peter Chopelas
Karen (Czuleger) Strgacich
Pam (Denny) Wickline
Brad Drevno
Danny Fernandez
Doug Fields
Mike Fong
Dan Patrick ("Pat") Garwood
Sheri (Hardesty) Jones
Jenefer G. (Harger) Wilson
Jill (Hartel) Lonergan
Robert J Horton
Pam (Irwin) Fox
Steven Jamesson
Eric Jensen
Shawna Johnson
Tom Kampe
Tim Keenan
Frank Kenny
Traci (Kettle) Stankis
Robert Koslover
Kelly (Leonard) Foster
Angela (Listerud) Gouirand
Randy Lovell
Julia "Juls" (Maestas) Ingram
Susan (Marcks) Kolb
Christine Massa
Chris Mennes
Meryl (Meyers) Griffiths
Pamela (Mills) Morton
Pam (Mull) Aupiu
Valerie Musick
Rick Perez
Rob Proudfoot
Suzy (Richardson) Park
Valerie (Ruble) May
Margie (Schneider) Pfister
Mary (Schuyler) Austin
Kris (Sorenson) Zimmerman Salter
John Sosbee
Michael Soskin
Don Souder
Mark Spencer
Arnie Stanton
Leslie (Steele) Westberry
Anita (Stefko) Joy
Chris Stratton
Kyle Straub
Darcy Sullivan
Lisa Tansey
Julie Thimsen
Leslie (Trudell) Keenan
A. Clayton Vandiver, Jr.
Mike Villano
Kelli (Wade) Piken
Georganne Walker
Tom Weeden
Debbie (Weeks) Whitaker
Thomas Weeks
Pam Winslow
Janet (Wise) Wessing
Diane (Woods) Davis
Valdena Joy (Zeller) Maule
Class of 1978 (92)
Jeff Apana
Dana (Ayers) Mitchell
Terrence "Terry" C. Baas
Carl Bates
Julie (Becker) Bogden
Dayna (Bennett) Pierce
Dayna (Bennett) Bennett-Pierce
Jeff Berson
Karen (Betker) Green
Helen (Blaisdell) Cordova
Victor C. Bressler
Chris Cairns
Phill Carton
Chris Chaput
Paul Chopelas
Charlotte (Clary) Mansour
Brian Connors
Brian Conway
Rich Corsi
Natalie Creek
Susan (Curtis) Talamantes
Katherine (Dalton) Kaghazi
Daisy (Dunn) Perez
Craig Epstein
Maria (Galvan) Carrizales-Samayoa
Lizbeth (Gordon) Gordon Madill
Doug Hering
Beth (Holland) Burdick
Leigh (Horne) Hagen
Georgann (Karatzas) McConn
Young-Kyu (Kim) Wagner
Mark Kirkpatrick
Mike Kosidlak
Annette (Kredo) Garrolini
Marc LeMieux
Marty Lentz
Kathy (Lewis) Wilson
Bill Lindsey
Raymond Madick
Bill Maurer
Lauren (McAlpine) Cotner
Rick McClung
Kevin Mckeller
Jackie (McPherson) Potts
Karen (McWilliams) Lytle
Janet (Meek) Brockman
Patti (Mexico) Cotter
Richard "Rich" Moser
Mike Nannini
Susie (Nelson) Clayton
Louie Olmos
Nancy (Perry) Mias
Nick Peters
Deborah (Pitcher) Moore
Steve Polcari
Tony Romero
Dale Russell
Darrell Russell
John Sandorf
Kari (Sannum) Lamich
Carmella Satery
Karen (Schwartzburg) Schindler
Dae K. Seu
Michael Snider
Lisa (Stilwell) Radeski
Jeff Taylor
Doug Thayer
Carol (Uhrinak) Howden
Rika Uto
Ed Valenzuela
Elaine (Vampola) Phipps
Karl Wagner
Class of 1979 (110)
Donna Abramson
Jane (Aegerter) Marshall
William Aldapa
Michelle (Allen) Henry
Sharon (Allen) Kelly
Lisa Alvarez
Chris Amberg
Sheryl (Anderson) Baldwin
Misty (Baer) Bauers
Tracy Brown
Cristi (Cairns) Rivero
Sandie (Casanas) Miller
Cindy (Charles) Palm
Greg Charles
Laureen Chipps
Garrick Choy
Brian Cochran
Harry Collins
Lela (Cooper) Stone
Nina Craft
Steve Crane
John Cueto
Michael Cyr
Maureen (Dailey) Argon
Nanette Davis
David Detwiler
Reuben Dunn
Greg Ebert
Rick Ecklund
Michele (Eldredge) Blackburn
Elizabeth Ellis
Sandy (Ensom) DuPape
Margaret Franks
Kelly (Fry) Callas
Steve Ganalon
Rhonda (Gandy) Castellanos
Eric Garcia
Kevin Gentry
Jana (Grant) Grace
Donna(lyn) (Greenbaum) Simonoff
Penny (Groth) Latham
Jacquie (Haas) Stiffler
Jeffrey Hicks
Dori (Horwitz) Smith
Todd James
Greg Jarvis
Paige Jensen
Chris Johnsen
Bruce Jones
Teresa (Juergensen) Haveles
Leialoha Kalima
Patti (Kelly) Strawn
Lori (King) Albright
Denise (Klepinger) Hazen
Laurie Kuecker
Roland La Fraugh
Terri (Lee) Lamb
Peter Lefevre
Donna (Lindenman) McClung
Lauren (Mack) Lowe
Steve Marek
Tom Marino
Bernadette (Mariscal) Cummings
Rick Mattson
Brittney (Mcalpin) Clark
Veronica McGregor
Scott Meriwether
Bob Milling
Rick Mueller
Pam (Nair) Neseth
Paul Popovich
Patricia (Raab) Santana
Terri Rasmussen
Bonnie (Ruikka) Mitrosilis
John Ryan
Deb (Rygh) Swanson
Jerry Sandorf
Cheryl Sikes
Rita (Simons) Rodriguez
Carol (Stahler) Tatsumi
Jon Stanton
Julie Stuelpnagel
Mike "Suds" Sutherland
Mark Swoboda
Kris B. Teutsch
Bradley Thornton
Michael Vicari
Mike Walker
Heather Wall
Diane (Wattles) Goldstein
Bill Whittaker
David Wiacek
Marco "Marc" Wilson
Tracy L (Wilson) Morris
Alicia (Wolter) Lorincz
Deric Wright
Lisa (Wright) Hannon
Daniel Ziegler
Class of 1980 (109)
Michael Baker
Leslie Barnes
Corey (Bennett) Shaver
Lisa (Bernstein) Branson
Pamela (Booth) Brace
Maria (Briguglio) Hatcher
Nancy Brooks
Bobby Campbell
Kelly (Carll) Scott
Marcel Caruana
Lisa (Cilva) Ward
John Clayton
Anthony "Tony" Clemente
Wayne Craig
Frederick Dai
Bryan Dalrymple
David Dalton
Joann (Davidson) Milne
Garth Davis
Sharon Davis
Marla DeCuir
Mark Diederich
Kent Donnelly
Robert (Bob) Doyle
Michael Duffy
Lew Elwood
Jocelyn (Estiamba) Pickard
Margie (Finch) Tosch
Linda (Garrett) Swenson
Mark Gonzales
Gregory Hargis
Tim Harris
Chris Hartman
Scott Holcombe
Lori (Holt) Harrington
Philip (Horne) Rosoff-Horne
Patrick Howard
Ron Hupe
Carolyn James
Cynthia (James) Wright
Stacey Kaates
James Kalinski
Mark Keller
Christine (Kopec) Testolini
Jeanine (La Fraugh) Stevens
Steve Lizardi
Don MacKenzie
Nola Mae McBain
Mike McDonald
Brigitte (McGee) Travaglini
Joni (Melim) Honore
Robert Meyer
Joaquin Munoz
David Nathanson
Melissa (Noble) Barron
Keith Nobles
Pam (O'Brien) Quinn
Pat O'Reilly
Thomas Ollivares
Michael Palacios
Paul Parmer
Edward Peltier
Sheryl (Peterson) Prizlow
Jim Pickard
Melanie (Porter) Solven
Pamela Pretty
Anne (Proudfoot) Koltvet
Kerry (Reed) Dunki-Jacobs
Diana (Roby) Johnson
Brian Rosen
Jacques Rousseau
Sandy (Russell) Esparza
Wayne Russell
Todd Saldana
Julie (Sauber) Breslau
Ron Schmidt
Dean Seislove
Suzy (Silver) Nastaskin
John Snider
Jon Stilwell
David Stinson
Greg Strawn
Greg Summers
Dave Thayer
Kelly (Thompson) Doyle
Eric Toloza
Glenda Uchio
Mary (Vamploa) Miller
Ronald Walker
Kirk Werner
Steve White
Nancy Whitehead
Arthur Whiting
Bruce Wininger
Deborah (Winkler) Dreher
Scott Winslow
Lisa (Wright) Hannon
Class of 1981 (118)
Marie (Alegria) Wilder
Lynne Amberg
Joy (Andrews) Murakami
Jim Babbitt
Michael Baer
Judi (Barker) Murphy
Rob Barrett
Judy (Blythe) Prince
Mary (Bolten) Wolff
Bruce Boock
Erik Bradeson
Vada (Brock) Romero
Suzanne (Brody) McDermott
Kevin Brown
Erik Bucy
Bruce Burkett
Valerie (Lori) (Burton) Woo
Michelle Burwell
Randy Charles
Lisa (Choo) Kjelden
Monica (Cilva) Root
Lisa (Clanton) Semko
Molly (Coad) Sievers
Robyn (Collins) Davis
Maria (Cominis) Glaudini
Monica (Conway) Jeffery
Erin (Cook) Riddle
Cynthia Croft
Cheryl (Crow) Halloran
Daniel L D'Hondt
Lorraine (Davino) Shea
Sharon (Detwiler) Gartland
Carol (Dodds) Lynn
Stefan Elming
Beverlie (Ensom) Miller
Craig Fenton
Steve Frankenberg
Helen Franks
VJ (Vince) Frasso
Pamela (Gentry) Roberts
Bruce Ghent
Kristopher Gomez
Ed Gordon
Diane Gramstrup Moore
Albert Grandmaison
Mark Gregory
Cheryl (Gros) Drohan
Susan (Haenel) Ferraiole
Dave Harris
Jane (Herbert) Brown
Jeffrey Higgins
Elaine (Holland) Searcy
Karen (Hulstyn) Angers
Ron Hupe
Marco Kahoe
Linda Kennedy
Scott Kido
Beth Knappenberger
Mary Kusch
Jill (Laven) Verderese
Pamela (Lawson) Horton
Greg Lowe
Chris Lucas
Shelly Marek
Mike Marshall
Blair McDonald
Douglas Moir
Eric "Rick" Newcom
Suzanne (Owen) Owen-Wright
Michael Parker
Kristen (Peitzman) Itokazu
Nitsa (Peters) Peffer
Bradley Potts
Dan Radic
Phillip Ramirez
Kelly Reys
Carolyn (Riddell) Seaton
Lisa Rucks
Nancy (Russell) Nelson
Bill Sanders
Lisa Santiago
Sheila (Savage) Patchett
Philip (Steve) Schuyler
Mitch Schwartzburg
Fred Sidoti
Kevin Smith
Thomas Smith
Robert Staszak
John Karl Stephenson, Jr
Jon Stevenson
Emily Thomas
Carrie Todd
Steve Turner
Emanuel Valdez
Dani (Valenzuela) Elledge
Mark Vampola
Dennis Walker
Richard Weeks
Nancy (Whitehead) Whitehead-Smith
Lavon (Whittlesey) Heinemann
Mike Willens
Christine "Chrissy" (Williams) Statton
Conny (Wine) Brown
Teresa Yesia
Julia (Yokubaitis) Sliskovich
Class of 1982 (121)
Gregg Aldapa
Mary (Anagnost) Menchaca
Mary (Babbitt) Hammers
David R Baker
Lizzy Bishop
Steve Brickman
Kirk Brunton
Guy Brydon
Chris Cagle
Suzann (Carll) Kelly
Tammie Cheek
Lisa (Choo) Kjelden
Polly (Clute) Bocchino
Hana (Cohen) York
Kris Concepcion
Tim Cunningham
Paula (Cutcher) Aiton
John Dalton
Greg Daraban
Phil Delurgio
Scott Dickson
Lisa Dillon
David Djujich
David Doyle
Janette (Dunbar) Mondon
Christie Edman
Brenda (Elder) Leavenworth
Ann Elming
Kimberly (Erickson) Luster
Michele (Evans) Evans-Ito
Kevin Francis
Carl Freeman
Kathy (Fuller) Garland
Larry Gasteiger
Cindy (Gramstrup) Maxwell
Jeanine (Griffiths) Fields
Chris Haas
Richard Harger
Kami (Harrison) Scheible
Dan Hart
Kimberly (Harvey) Gilbert
Graham Healy
Renee (Hill) Harlow
Mark Hoisko
Ken Hollomon
Ron Hupe
Matt Jones
Carolyn (Jung) Cook
Yvette (Kakumu) Dobson
Dave Keary
Jeffrey Khachadoorian
Michelle (Kimbrough) Siincomb
Deralyn Knappenberger
Sandra Kortlang
Eleanor La Fraugh
Carla (Lee) Gilhuys
Dana (Leonard) Palmer
Susan Lepper
Greg Lewis
Lorrian (Maass) Ippoliti
Ed Mannes
Niki (Marks) Akbik
Debbi (Martinsen) Leyden
Donnie Maurer
Tricia McLinden
John McMahon
Betsy (Mead) Noel
Kathleen (Murphy) Brown
Geoff Nathanson
Eric Neseth
Michelle (Palyo) Kent
Elizabeth "Libby " (Parks) Compton
Elizabeth "Libby" (Parks) Compton
Russell Pierson
Glenn Pitcher
Teresa (Poff) McDugald
Lorrie Powell
Laura Ralph
Dr. Jeffrey S. Rhind, D.D.S.
Kathi (Robertson) Scott
John Rolstead
Chris Rossi
Steve Ruffoni
Jennifer (Sales) Bemowski
Desierre (Sanchez) Montgomery
Joey Satery
Marc Schaefle
Elana (Schupack) Duewel
Michael Shurgot
Michelle (Siminich) Sabina
Laurel Snider
Sue (Spencer) Havris
Matt Stellino
Tammy (Strawn) Parsons
Todd Thompson
Catherine (Ulyate) Webber
Kevin Valentine
Julia Vendeland
Gina Virrazzi
Margie (Weber) Ehlers
Kathy White
Tim White
Peggy (Whities) Concepcion
Stacey (Willens) Miller
Robert Wilson
Kim (Wyrick) Trudnowski
Jim Wyzard
SueAnne Yee
Class of 1983 (123)
Gary Anderson
Florence Assalit
Kelli (Ater) Lovejoy
James Aviani
Kellie (Bachiero) Jamile
Scott Bargar
Michael Barnett
Seth L. Basen
Brian Beckman
Tim Blume
Stephen Brey
Guy Bunyard
Larry Carstens
Joe Carton
Cynthia Cassinelli
Gina Catalusci
Nina (Chirello) McCoy
Cari Clark
Monica (Colley) Lehmann
Ken Collins
Christine (Connolly) Burkhardt
Chris Corman
Dawn (Corsini) Breski
Allyson (DeLanoy) Giunta
Toni (DiOrio) Lerner
Elizabeth (Liz) (Dixon) Collins
Scott Edman
Jacki (Feldbauer) Kendig
Anthony Fernandez
Darik Fernandez
Natay (Ferrante) Hanrahan
Tim French
RJ Friedlander
Jamie (Gesualdi) Somerville
Cathy (Gherardi) Gillespie
Connie (Giannioses) Richardson
Scott (Goldstein) de la Torre
Mary (Grace) Gomez
Jack Greenbaum
Michael Hagedorn
Derek Haigh
Teresa (Hardesty) Gertsman
Geoffrey Hegel
Steve Holland
Pam (Hooker) Sellazzo
Gunnar Johannsson
Felton Jones
Thomas Patrick Judge
Ron Knox
Andreas Koch
Rob Kragh
Jennifer (Lee) Smith
Randy Maass
Tim Mace
Mike Mattice
Geoffrey McPherson
Annette Melton
Dave Mills
Michelle (Moreno) Hutchings
Paul David Moses
Merri (Naka) Reese
Cathy Norby
Monica (Nosek) Gorman
Megan (O'Neill) Pierson
Mareva (Re') (Orr) Howse-Henderson
Tom Peitzman
Tonya (Penn) Maldonado
Michael Perry
Ian Porter
Elizabeth Prazeres
Dianne (Reece) Silver
Jim Rolstead
Todd Rose
Michele Rousseau
Rika (Saito) Saki
Beth Sampson
R Scott Sandberg
Elena (Schiro) McGough
Brigitte Scholl
Ruth (Short) Thomas
Sandy (Silver) Spallino
Cynthia Snyder
Toni (Soukup) Muller
Ana Myko (Spunt) Kona
Rob Stahl
Jacqueline (Stanley) Thompson
Sandy (Stanton) Bosnich
Dennis Stelton
Jane (Sternin) Baldauf
Christie Stromer
Christopher Thames
Arlene (Vogeler) Daraban
Jill (Whitsitt) Gibbs
Kim (Winget) Myers
Rick Wolff
Lily (Wong) Wahl
Brett Wooldridge
Soo-may Yen
Ray Zepeda
Class of 1984 (128)
Brent Adams
Jeff Anderson
Patrina Baker
Tim Baker
Erik Balodis
Samantha (Barry) Newcom
Jane (Beckman) Johnson
Barbara (Bennett) Matafeo
Randy Berger
David Brody
Martin Burke
Carolyn (Bushnell) Garza
Julie (Byrd) Tilley
Cindy Carmichael
Elizabeth (Lisa) Casey
Natalie (Cauble) Bass
Steven Chien
Mary (Chirello) Brown
Steve Choo
Erin (Clanton) Theriault
Amy Clute
Abe Cohen
Eddie Conway
Mark Conway
Katrina (Corman) de los Reyes
Neil Crawford
Kelley Daily
Jim Delurgio
Jeri (Desposito) Fernandez
Larry Detwiler
Tracey Dowling
Chris Downs
Diana (Duncan) Behara
Aileen Cori (Feingold) Moss
Renee (Fekete) Ingwersen
Donna (Flahive) Romero
Greg Foster
Tammy (French) Biernat
Kathleen (Fuchs) Stevanus
Winston Fuller
Steve Gain
Shari Glenn
Tim Graefe
Missy (Gregory) Garcia
Heidi Gunderson
Wendy (Hamilton) Johnson
Kathy (Hart) Edman
David Herman
Lynn (Hill) Fox
William Hosken
Frank Hunsinger
Perry Hvegholm
Andrea (Johnston) Smith
Robert Keating
Matt Kirmer
Gina (Klempan) Coloma
Sheila Kono
Carollynn (Kreutz) Cohen
Carolyn (Lee) Hokuf
Jerald Leitherer
Marey (Lepper) Wall
John C. Lin
Tim Love
Cheri (Madalena) Botts
Julie (Maxfield) Winger
William "Bill" Morrow
Julie Murphy
William Patrick Murphy
Laura (Murray) Medina
Elke Neseth
Debbie (Nix) DeVine
Luanne (Nobles) Miller
Lucienne (Nolan) Giacomo
Paula (O'Raidy) Korges
Lisa (Peek) Mirau
Patty Peyton
Sean Railing
Steven Raudman
Tracy (Reilly) Schrier
Mike Rhind
Janet (Rohrbach) Bautista
Bruce Roubitchek
Chris Ruddy
Mike Saunders
Tom Shannon
Stephanie (Siminich) Shinkle
Kristyn (Skeen) Dunstan
Kenneth Snavely
Mike Sommers
Claudia (Speciale) Mercier
Tom Stamm
Shandell (Strong) Winderl
Denice (Sylvers) Hall
Melissa (Turner) Cortado
Donald Vampola
Jeff Vigil
Chris Vogeler
Brian Wagner
Tom Walker
Elizabeth Walkup
Lori (Weiner) Leskin
Donald Whitman
Penny (Whitsitt) Portillo
Robin (Yeary) Baldwin
Class of 1985 (80)
Darin Anderson
Gigi (Andrade) Breznai
Anne (Babbitt) Filce
Danny Barnett
Wayde Beckman
Mila (Bobkova) Thomas
Rene (Buckalew) Cipres
Dana Cagle
Todd Cashman
Debbie (Chen) Keesey
Chuck Codd
Raymund Del Rosario
Gordon Deprest
Laureen (Deprest) Ameye
Kristy Doyle
Janelle (Estiamba) Schooley
Shelley (Evert) Metivier
Chris Fisher
Stacy (Fry) Gens
Peg Garcia-Bergin
Wendy (Gasteiger) Travis
Kim Hale
Andy Hooton
MaryJo Jerro
Mark Johnson
Rory Jones
Careen (Kahoe) Stokes
Wen Hwa "Abel" Kan
Cherene (Kohan) Birkholz
Lea Lambert
Lynae (Lever) Gisler
Frank Lin
Beth Maki
Melissa (Marshall) O'Malley
Wendy (Mastin) Grebbien
Bryan Matthews
Carolyn (McDonnell) Maury
Colleen (McMahon) Woolery
Lena (Megerdichian) Mihranian
Keith Moore
James Murphy
Jeffrey Neal
Theresa (Nelson) Marek
Mike O'Connor
Kelly (Obrien) Machuca
Jim Olmos
Kendra (Philllips) Stumpf
Rahul (Ray) Podder
Tiffany (Pruitt) Aguirre
Joyce (Rayess) Burmood
Robin (Reddy) Hunsberger
Scott Reece
Mark Reynolds
Michelle (Rosenthal) Parsons
Steve Rutkoskie
Derek Sholl
Rob Silverman
Scott Smith
Steve Smith
Mathew Tate
Debbie Taylor
John Vigil
Gwen (Walker) Garman
Shelley (Walker) Johnson
Rob Weir
Tracey Williams
Desiree Wong
Class of 1986 (99)
Patrick Anderson
Mark Arvizu
Sylvia Assalit
Alan Banks
Kevin A. Baskovich
Susan (Bauer) Schultz
Donnia (Bergsten) Callahan
Robert Blum
Veronica (Braunthal) Maguire
Michelle (Burke) Blanton
Tiffany Butcher
Orlando Cabanday
Ida (Carone) Dailey
Joshua Chao
Michael Charles
Jonelle (Collins) Dudley
Wendi (Collins) Stubbs
Steve Cooke
Julie Crawford
Chrissy (Cribben) Thelen
John D'Onofrio
Nicole (Nicki) (Deamos) Flowers
Lara (Distaso) Garrabrant
Julie (Dixon) Cranford
Darlin Donelson
Brad DuVall
Kimberly Edwards
Erich Erdmier
Glenn Ewing
David Forman
Patricia (Foster) Apel
Tom Frew
Byon Garrabrant
Bruce Graham
Ken Hammond
Stacy (Harris) Garcia
Lisa (Higgins) Potter
Kimberly Hill
Helen (Hori) Harley
Scott Johnson
Julie Kaneyuki
Clay Keck
Joan Kelly
Martha Kelly
Stephen Kemp
Greg Krynen
Lance Larson
Jimin Lee
Steve Lee
Mary Long
Ken Love
Craig Martin
Lisa Martin
Susan McManus
Patricia (Miller) Johns
Hayley (Mitchell) Haugen
Alex Morgan
Andy (Charles) Morrow
Tina (Nelson) Hopkins
Jodi (Nichols) Murphy
Maureen (Noon) Winslow
Michael O'Reilly
David Ozelton
Tracy Peck
Kevin Prendergast
Michael Rea
Joni Reilly
Mark Rizzardi
Mark Rodriguez
Beth (Rosser) Ciborowski
Paul Rottenberg
Michelle (Sanders) Conrey
Jose Santome
Julie (Scholl) Streitfeld
Albert Scroggins
Sheela (Shinde) Manzoori
Anthony Soliz
Teresa (Spahr) Tucker
Shiloh Tate
Paul Tibbitt
Stacey (Tittle) Silva
Jeff Tuttle
Ruth (Valdez) Lackore
Albert Wang
Heather Watts
Kelly (Welker) Paul
Erik Wendt
Susan (White) Rademacher
Dave Whittaker
Randee (Willis) Alessi
Kurt Wyrick
Mark Zamiatowski
Bill Zepeda
John Zorich
Jeff Zumwalt
Class of 1987 (98)
Jodi (Aamodt) Potter
Mitch Adam
Erica Bailey
Alan Barsi
John Bedford
Keith Bray
Joseph Breheny
Alexia (Brody) Kadish
Kathleen (Brown) Fellows
Philip Cabanday
Chris Carlson
Renae (Carmichael) Thornton
Bjorn Carnemalm
Dan Caseltine
Edward Che
Steve Clabaugh
Cheryl (Clark) Petersen
Jonathan Conrey
Beth (Corley) Rhodes
Curt Crosby
Erin Damianakes
Darlene (DeNapoli) Cosenza
Cindy (Distaso) Grigory
Frank Duran
Scott Dyer
John Enfield
Jolynn (Fitzpatrick) Hix
Christina (Frasso) Britt
Pat Geyer
Natasha (Gogin) Gogin-Moses
Bethany (Hale) Durbin
David Hall
Trish (Holverson) Yearley
Laurel (Hooton) Jordan
Steve Johnson
Ronald Juth
Tanja Kampe
James Kastigar
Dana Keir
Lisa (Knighten) Greger
Christian Kulbe
Robert La Fraugh
Al Lee
Mick Love
Tom Mace
Andrew Martz
Trinidad "Trini" (Matos) Iovine
Samantha (Mayne) Boxer
Mark Merritt
Naomi Mest
Curt Miller
Kenny Mori
Tammy (Neal) Korshavn
Michele Newman
Jennifer (Newmeyer) Sambito
Laura (Novello) Altobelli
Morris O'Kelly
Daniel Peddy
Michelle (Railing) Long
Richard Ramirez
Rich Rees
Shiloh (Richardson) Moore
Shimaine Riviere
Christopher Rollins
Michael Rosenberger
Nicole (Sanders) Browne
Lisa Schoenthal
Diana Scott-Monck
Lauri (Segal) Arellano
Jim Shank
David Smith
Wendi (Smith) Kirk
Kirsten (Soutar) Vallo
Daryl Swensson
Melissa Todd
Derek Trujillo
Lisa Ummel
Cassandra (Voight) Estes
Cheryl Waddell
Janet Webb
Jennifer (Wenger) Turchen
Kimberly (West) Broyles
Tammy (Wolf) Kathol
Kim Woodring
Cynthia (Yonuss) Townsley
Cristina (Yost) Nikkel
Beverly (Zepeda) Gaitan
Class of 1988 (115)
Sheila (Aberhamson) Johansen
Anissa (Ainsworth) Varnell
Christine (Allabaugh) Bauguess
Jonathan Allan
Eric Anderson
Janice (Aughenbaugh) Sage
Laura (Backus) Gendron
Craig Bartholio
Rhondda Begley
Yvette (Bemis) Koleber
David Beyer
Mark Bird
Jennifer (Bostwick) Hoff
Jason Butcher
Thomas Byrne
Hugo O. Castillo
Bella Charurat
Thomas Chen
David Chun
Sandi (Ciampa) Rusconi
Victoria (Clark) Hansch
Colinda (Cole) Cole-French
Robert (Jay) Coleman
Brooke Cook
Jim Coyle
Michele (Dahl) Hill
Bonnie (Denn) Orona
Kim (DeVoll) Pandolfo
Audra (Donahue) Gendron
Kim (Dyer) Meyers
Deanne (Farris) Barsi
Bridget Fitzpatrick
Cynthia (Forsythe) Duran
Diane (Foster) Megerdichian
Tara (Gasteiger) Matheson
Jason Gateas
George Giourof
Cathy (Gordon) Santome
Julie (Gossett) Vicuna
Loren Griffing
Steve Hancock
David A Hanken
Kelly (Hansen) Kerschner
Amanda (Hanson) Mangels
Dylan Harwood
Cameron Hedges
Beth Hellyer
Karen Henricksen
Tracy (Hirth) Highwart
Ken Hite
Mark Hook
Kristin Johnson
Tamera (Jolley) Catto
David Scott Kasperik
Kevin Kennedy
Jacqui (Kerby) Nelson
Atinun Ketulaka
Chris Kim
Phil Kim
Matthew Kolstad
Henrietta Kopecky
Tom Kragh
Rob Kunesh
Janel Lardizabal
Jeffrey Leyman
Todd Mace
Aaron Mason
Brian McGovney
Elizabeth (Medina) Marquart
Nicole (Morita) Kashiwai
Tadashi Murayama
Michelle Murphy
Dana (Nolan) Flaherty
Phil Pandolfo
Julie Piper
Jennifer (Provence) Martin
Jeanine (Pullium) McKeand
Leslie Ramsay
Nicole (Reardon) Van Patten
Jeb Reeve
Brad Renoult
Elisa (Rothhaar) Ostrom
Rob "Robbie" Russell
William "Skee" Saacke
Sean Sasahara
Naomi (Sato) Thomas
Aimee (Sawyer) Hancock
Suzanne (Sawyer) Levenson
Natalia Schroeder
Jason Segal
Kim (Skaife) Kilbane
Stephanie Slaton
Brett Slotsve
Dan Spahr
Doug Sunstedt
Lisa (Sweitz) Maldonado
Hirotoshi "Hiro" Takeda
Deanna (Tittle) Sears
Frank Tryon
Deanna (Tuder) Grieco
Tina Van Waardenburg
Steve VanDyke
Michele (Vranesh) Polana
Joe Vrbas
Scott Williams
Julie Zantke
Class of 1989 (66)
Steven Anderson
Delano Ayala
Elizabeth (Bracy) Cox
Tia Brambila
Jonathan Bredehoft
Randie (Brown) Myles
Angel (Chapman) Kelley
Tommy Charurat
Brian Diederich
Vickie Edgington
Mike Enfield
Brandon Epp
Alex Estacio
Candice (Estiamba) Haskell
Kelly Fritts
David Garrett
Seamus Grossman
Julia (Hammond) Neprud
Nicole (Haywood) De Mello
John Hsieh
Danny Jenkins
Moena Jones
Takashi Kanazawa
Adam Katz
Rena (Kono) Fairchild
Keri Lew
Tara Lewandowski
David Lindenbaum
Mary (Llewellyn) Phillips
Lili (Malkin) Rossi
Jason Manibog
Albert Manuel
Chris McCann
Shannon (McKay) DeVore
Jennifer Moore
Johnnie Morton
Christine (Mortvedt) Anderson
Bonnie Murray
James Myers
Michele (Nichols) Donnels
Cindy (Orfila) White
Steve Ozelton
Cecelia (Pandolfo) Koltura
Valerie Pepe
Austin Perry
Todd Phillips
Keith Prendergast
Ali Razavi
George Reade
Alex Saez
Randie (Salter) Myles
Will Silverman
John Sweet
Sherri (Swensson) Campbell
Wiravat Thongthavorn
Lara (Ulrich) Mays
Kristi (Ummel) Banks
Tamara Van Berckelaer
Kim (Weiner) Adams
Charlotte (Yost) Allred
Class of 1990 (70)
Tom Adams
Joseph Atkinson
Donette Beall
Marianne Bedford
Benson Berro
Anastasia "Stacey" (Brodsky) Hasara
Ryan E. Cupery
Cynthia (Dafnos) Villarreal
Chris Deamos
Chris Deamos
Ty Dittman
Mona Elmanahi
Katie (George) Harshaw
Sharon (Hason) Hason-Tilles
Ryan Heuer
Eric Iwasaki
Carrie King
Andrew (Krynen) Doyle
Wendy Larsson
Jessica (Latham) Mead
Laurel Latto
Cindy (Lee) Hanback
Rik Lestelle
Julie Lockwood
Julie McAleer
Angie (Mcfarland) Kehoe
Josef Melton
Paul Meriza
Jeff Messer
Terri Milligan
Elizabeth (Mitilineos) St. Vincent
Tocasha Moore
Chris Morrill
Chris Morrow
Kristen (Mossberg) Revell
Stacy (Mota) LaCharite
Sendhil Mullainathan
Steven Ondreck
Shelby (Padgett) Deal
Andrea Pandolfo
Bob Peitzman
George Pennington
John Phillipis III
Ruma Podder
Christian Portillo
Mike Purdy
Debbra (Rino) Larson
Garry Rivera
Garry Rivera
Nolan Robertson
Cheryl Rosenthal
Jennifer (Saul) Wyrick
Kimberly (Schmidt) Burlingham
Lara Shackelford
Samir (Sharif) Caraway
Melvin Shoats
Christopher Smith
Tay Sneddon
Maria (Steenburgh) Jennings
Stacie (Stutte) Wright
Jennifer (Traylor) Donson
Maureen (Tryon) Cardenas
Wayne Tsuji
Julie (Vallery) Hernandez
Pete Wendt
Melanie (Wilkins) Henson
Tiffany (Wood) Mehrmann
Eric Yonemura
Class of 1991 (76)
Deirdre (Baker) Orlando
Nycholle Barry
Achim Bergmann
Brenda Bermudez
Amy Brice
Man Charurat
Raymond Cho
Susan Cole
Carina Coleman
Nelma (Concepcion) Maddox
Henry De Los Santos
Monica (Devesa) Rose
John Donovan
Jeanna (Faricelli) Moawad
Carol (Flynn) Donohue
Kendra Gage
Jason Galla
Brad Gorby
Jeff Grange
Canuto Gutierrez
Tomokazu Hagino
Rachelle Hansen
Jennifer (Harris) Galasso
Alya (Hassanally) Lucas
Amy Heilman
Robert Hodges
Daisuke Honda
Jennifer (Hyatt) Galbasin
Jennifer "Jenna" (Jones) Phillips
Jason Kemp
Ruth Koh
Lisa (Kumagai) Sung
Eric Lee
Brenda Marcynzsyn
Tricia (Mariano) Smith
Michael McGowan
Dawn (Neal) Morrison
Mike Nichols
Heesun ("Sunny") (Noh) Kim
Carol (North) Crandall
Allan Olaer
Tyrone Powell
Troy Reist
Cindy (Renoult) Adden
Chris Reynosa
Michele (Ricketts) Barattini
Rich Rimmey
Deva Robins
John Sanders
Amanda (Shields) Schweizer
Amy (Soutar) Sterly
Niki Thomas
Nigel Villanueva
Erik Vranesh
Kristina (Warrington) Carty
Razak Yekrang
Demosthenes Yiakas
Kathleen (Yost) Larsen
Rhonda Yost
Shadi Youssefi-Nejad
Tina (Zantke) Thompson
Class of 1992 (45)
Robert Bak
Alex Bartra
Brett Bousseau
Greg Bracy
Bobby Chieh
Mariel Devesa
Luis J. Dominguez
Keith Donahey
Mercedes Foster
Tom French
Gaelen Gates
Brian Hoisko
Suzie Hwang Pun
Kevin Johnson
Paul Jones
Seth Katz
Jeremy Krueger
Garrett Manibog
Yoshi Masuda
Veronica (Mata) McDonough
Howard Medina
Diana (Murrin) Steltemeier
AK (Navarro) King
Rachel Ooms
George Petropulos
Jeff Seeley
Christian Sims
James Songco
Tim Spurlock
Mona Stedenfeldt Davidson
Christian Stefferud
Debra Swensson
Nikki Torrence
Ashley Towry
Chad Yerbury
Soyoung (Yoon) Minei
Class of 1993 (85)
Pierre Abs
Shanon (Aleccia) Torres
Betsy Alva
Christian Argueta
Joshua Auckland
April Baumann
Freya Bjornlie
Jason Brock
Jeff Burton
Christy Cairns
Emily Chandler
Chih-hao Chou
Jennifer (Collins) Adams
Ken Cordaro
Chris Davies
JoAnna DeAugustine
Joe Di Resta
Gregory Miles Eastham
Bobbi (Edwards) Scott
Denise (Fluke) Davies
Kevin Flynn
Dara (Fuson) Lee
Kecia (Gill) Ali
Dawn (Glaze) Bruce
Akiko Gotoh
Aimee (Grant) Raisor
Daryl Han
Trisha Harrison
J Hicks
Sophia Hirokawa
Greg Ho
Shannon (Hodge) Sukraw
Josh Holmes
Anna Hoover
Henry Hsieh
Christy (Kapelka) Halet
Sarah Kemp
Hrair Kerametlian
Kun H. Kim
Anne (Koo) Thornquist
Danny Kuo
David Kuo
Anthony C. LaMantia
Tyler Mezin
Todd Miller
Kazuko Morohashi
Alexis (Morse) Anderson
Alecia Nishimoto
Nicole (Odom) Reis
Viviana Ortiz
Trina (Patton) Kortcamp
Steve Pavlovski
Jessica (Quinn) Aceytuno
Jennifer (Reddall) Linman
Marianne (Reyes) Caraska
Starr Riviere
Shirin Shinde
Greg Simkins
Tamiza Teja
Menal (Veeragoudar) McGrath
Amy Wang
Robert Watson
Suzanne (White) TenBroek
Sarah Wills
Gary Wolf
Erinn (Wong) Gilbeau
Danna (Yahnker) Hannah
Jason Zubal
Class of 1994 (77)
Kelli (Allen) Isakson
Jason Atkinson
Luis Bermudez
Brotzler Blakely
Teb Borges
Mark Brown
Maureen (Carnahan) Bernal
Annie Chen
Juliana Cheng
Jerry Coffey
Adriana Concha
Katherine Coniglio
Chris Cruz
Jason DeGrasse
Nicole (Enriquez) Barnard
Lori (Fuentes) Mohler
Mike Funk
Analuisa Garcia
Jenna Gebel
Larry Greene
Rowell Guevarra
Jamie Happ
Lindsay Heap
Luke Hsieh
Kelly Huthmaker
Andrea Johnston
Danielle (Jones) Barber
Andrea Katz
Seth Kelly
Amanda S. Kim
Diane (Myung-Ahn) Kim
Karen Kim
Theresa Kim
Patti (King) Merendo
Stewart King
Jieun Lee
Kathryn (Lillo) Walsh
Jesse McGrady
Casey (McNeff) Moutier
Jon Minei
Lynne (Monson) Moore
Joseph Ng
Trisha Noble
Sara (Nolan) Jennings
Janet (Oh) Arvizu
Matt Paine
Ben Pappas
Nina (Petropulos) Schroeder
Jimmy Pitts
Rosy (Rosalba) (Romero) Sipaque
Jeff Russell
Brad Saavedra
Kee Won Shin
Wendi Siebold
Paul Sugiura
Izumi Tanaka
Liana (Thompson) Vitek
Adjani Vivas
Sarah Wells
John Whaley
Sarah (Williamson) Ramos
Olivia (Yamazawa) Reeves
Sharyn Yee
Timmy "Z" (Zickuhr) Zicker
Class of 1995 (77)
Kurt Allendorf
John Astbury
Ashleigh (Bayer) Moore
Angela (Berg) Alarcon
Alan Berman
Jennifer (Biehle) Beaird
Rachelle Brown
Jason Chantry
James Chumley
April (Dahle) Wilson
Brandy Donatz
Noel Doumerc
Jamie (Drews) Browning
Thomas Farlow
Aaron Flowers
Daniel Flynn
Danielle (Galla) Garbalosa
Evan Gates
Rachelle Gonzalez
Brad Gray
Antyon Grffin
Jason Habermeyer
Jennifer (Hansen) Breitinger
Teddy He
Holly Hernandez
Jack Im
Haruko (Imoto) Iguchi
Justin Jackson
Cyndi Kaneyuki
Joshua Kapelka
Ray Kermani
Jimmy Kim
Young Kim
David Ko
Clare (Kuo) Crawford
Sunny Kuo
Caroline J. "CJ" Lee
Caroline Jasmine "CJ" (Lee) Vranca
John Lee
Maureen Li
Carolyn (Lillo) Weyel
Lisa Liu
Anya Lorenzo
Tim Luycx
William McDaniel
Daniel Mcrae
Carlos Meza
Mike Meza
Tiffany Michalka
Rob More
Sachiko Ogawa
Annie (Pan) Cheng
Hedieh Rahmanou
Sean Robison
Vern Ryan
Karen Scheiwe
Shila Shenasi
David Shimabukuro
Matt Sorenson
Richard Tai
Jonna Thompson
Dan Tuccinardi
Darlene (Ventura) Roa
Janene (Walser) Edmisten
Andy Wang
Leslie Wendl
Jennifer "Jenni" (Whelchel) West
Bill White
Margaret Wirth
Jeff Yamamichi
Cathy Yang
Class of 1996 (83)
Danny Adams
Andres "Andy" Alvarez
Anthony Alzona
Aaron Artino
Tina Ashrafzadeh
Angie (Batungbacal) Batungbacal-Arcano
Daniel Bedinger
Ariana (Benardo) Walicke
Danilo "Daniel-Dan" Caingcoy
Charlene Calac
Sum-Sum Chan
Alisha Chandler
Leon Chen
Carl Choi
Joseph Cohen
Elizabeth (Curry) Kogler
Ben Dambrell
Robert (Bobby) Davis
Scott Ellis
Sang Fang
Summer Findeis
Samantha Finley
Eddie Flynn
Catherine Forbush
Zara (Gott) Villanueva
Katherine (Grant) King
Jeff Haizlip
Holly Harris
Frank Hernandez
Jay "Lucky" Hess
Matt Heyman
Heather Hudson
Kharis Ibrahim
Sandy Jewett
Justin Jones
Asma Khan
Peter Kim
Anna Koo
Sarah La Mantia
David Lee
Debbie (Lensner) Snell
Dylan Lewis
Linsey (Licht) Murker
Chris Low
Christina Martin
Kamela (Matthews) Kretzschmar
Marci (McEuen) Johnson
Ara Messerlian
Jillian (Miller) Wade
Mihail "Mike" Nica
Andrew Nishimoto
Ayako Nishioka
Antoinette (Parker) Parker~Johnson
Andrea Patton
Forest (Rankin) Carlisle
Mindy (Richardson) Goorchenko
Steven Rise
Sierra Salas
Emil Salonga
Nick Schultz
Mandy Shroyer
Asami Tachikawa
Terence Tam
Scott Tanaka
Vincent Tang
Kevin Trapp
Kristy (Venasky) Ormond
Denise Ventura
Jodi (Weideman) Sexton
Kasey Weirich
Kristin (White) Andre
Vicki (White) Grebe
Jessica Williams
Keri (Wilson) Muniozguren
Tony Wolfinger
Melinda (Wood) Hurley
Grace Wu
Nicole Zellner
Class of 1997 (66)
Marie Acosta
Wataru Asano
Daria (Bohringer) Dreyer
Melissa Bueno
Michelle Buergo
Karen Burnham
Kenneth Burns
Candace Catalina
Carol Chang
Jennifer Cheng
Audrey Chon
Jennifer Clark
Natalie Creek
Sean Cryderman
Jessica (Daddi) Quiroz
Adam Daley
Debralee Davila
Joe Eisel
Isaac Fong
Brenda (Greengard) Fusco
Ryan Habermeyer
Lavender Hall
Jamie Hardesty
Robert Hart
Leila Hassanally
Rachel High
Jessica (Hoffman) Cox
Donya (Janfaza) Roschlau
Brian Jensen
Kasey (Kalima) Parsons
Tiffany Khauo
Eddie Kim
Woojae Kim
Noel R Laeno
Christina (Leader) VerDoorn
Ricky Leung
Diana Lopez
Jane Lory Sweeney
Danielle (Masler) Sapienza
Rianna Matthews
Leianna Michalka
Meghen Miles
Shaba (Nejad) Roberts
Matt O'Neill
Fatanah Omid
Natalie Ortiz
Donnie Owens
Ken Pearson
John Pettyjohn
Nora (Prieto) Gersch
Amber Rader
Beth Ranney
John Schweisinger
Alan Smith
Katy (Therrio) Butler
Brian A. Wagner
Sarah Wald
Aislynn Wills
Jenny Yee
Class of 1998 (112)
Heather Ackert
Hakam Al-Samarrai
Kemi Ando
Jenny Atkinson
Laura (Bardales) Buford
Christine Barkley
Brandon Batungbacal
Dianna (Bonham) Andersen
Georgetta (Bracy) Marbach
Kenda Burke
Hayley (Burman) Edick
April (Bustos) Gonzalez
Vanessa Carnovale
Diana Chao
Jeff Chao
Harvey Chen
Eric Cho
Erin Connors
Sean Costigan
Ashley Coulter
Janoshka Creager
Andrea (Cummings) Phelps
Morgan Darling
Michelle Dever
Lisa (Donatz) Pittman
Aimee Duncan
Scott Dygert
Erin Fisher
Marissa Gavin
Beau Gebel
Amanda (Gibson) Nuno
Lesa Glick
Josh Goswami
Nicole Guy
Justin Heckman
Grady Heiberg
Shauna Holman
Stephanie Hwang
Alex Inigo
Kristen Isaacson
Chris Ives
Si-man (James) Kim
Greg Johnson
Jennifer (Johnson) Simkins
Matt Jones
Fatema Khairzada
Kristen (Kiley) Zaragoza
Kristen (Kiley) Zaragoza
Christine Miye Kim
Min Kim
Albert Ko
Joe Koo
Christian Koschil
Kevin Lai
Chester Lane
Daniel Lay
Jason Lee
Rock Lee
Alycia Lewis
Doris Li
Frank Lin
Tom Lusk
Cory MacArthur
Tanya Maglinti
Heidi Marshall
Kristin Meise
Arthur Mendez
Brad Miller
Charity Miranda
Peter Moon
Michael Mueller
Jesse Nishinaga
Candice Norby
Christina Oh
Tracy (Olson) Higgins
Obaid Omid
Sara Ornelas
Dave Pacinas
Joshua Pooley
Rozlyn Ramirez
Daniel Reffner
Gina Ricci
Tanya Riley
Kyle Robertson
Mario Rodriguez
Kim Ronan
Uriah Rosenzweig
Lindsey (Sabo) Cope
Kira Sakamoto
JT Schugt
Michael Schwenke
Crystal Scott
Jennifer (Shaul) Romine
Katie (Shuman) Slotsve
Christy Singer
Megan Sribour
Maheen (Syed) Azmat
Kristen Taylor
Trisha (Toba) Tamashiro
Priscilla (Umana) Reffner
Sonia Villarreal
Megan Waybright
Carolyn Whaley
Matt Wirth
Karl Woehrstein
Alison (Wood) Keith
Brian Yang
Tim (Yi) Lee
Yash Zaker
Class of 1999 (94)
Arie Abaud
Brian Adams
Rhianon (Amburgey) Caingcoy
Zaina Ashar
Nina "Ash" Ashrafzadeh
Brian Belyea
Andrew Bernick
Kenny Besada
Janel Cardenaz
Tom Celli
Tim Chen
Alan Cheng
Marc Choueiti
Cynthia Chung
Michael Chung
Richard Coffey
Lisa Crawford
Katherine Curry
Mickey Davis
Amy Dempster
Nick Dere
Mandy Drasco
Jeffrey DuVall
Ali Eftekhari
Julie Harned
Julie (Harned) Schioppi
Craig Hashi
Mari Higuchi
Jerry Hixson
Jennie Ho
Amber Jackson
Taha Jilani
Aaron Jones
Brett Joseph
April Kayter
Matthew R. Keach
Cathy Kim
Jane Kim
Jihoo Kim
Julia Kim
Nellie Kim
Sun Kim
Won Jong Kim
Carrie Kintz
Erin Kirby
Jessica Koga
Eugene Kovshilovsky
Haruki Koyama
Andy Kuo
Matthew Landers
Alicia Larriva
Alice Lee
Brandye Leonard
Albert Liao
Ronit Liberman
Anna Lucchese
Ryan Mahoney
Adam Malmgren
Kelly Mayes
Sean McAllister
Erin McCart
Lindsay McLeary
Stephanie (Moyer) Beck-Moyer
Ryan (Nakamoto) Powerhouse-Jackson
Lisa Nelson
Eric Ogawa
Michelle Oliveira
Alex Park Jr
Ginger (Parker) Schooling
Michael Parker
Myra Piedad
Clayton Preis
John Radine
Veronica Ramirez
Greg Reilly
Stephanie Scholl
Shadi Shenasi
Olivia Simonian
Robert Sisco
Jason Spaulding
Peggy Su
Angela Taninies
Lorraine Tarpley
Amber (Thatcher) Hernandez
Eric Trimingham
Jeffery Turman
Allen Yu
Hanna Yu
Sharon Yu
Michael Zinniger
Class of 2000 (107)
Stephanie Adams
Angellie Akiyama
Candace Allen
Chris Altilio
Andrea Arceri
Javier Arias
Sadaf Ashraf
David Aupiu
David Awad
Danelle Bailey
Greg Bauer
Erika Bracy
Billy Bratcher
Jeanine Burkhalter
Fernando Carnero
Joe Celli
Brenda (Cenatiempo) Cetina
Grace Choe
Thomas Collins
Robert Cumba
Cody Curran
Jenny Daltorio
Scott Del Pozo
Mikey Dempster
Kelsey Durkin
Raheel Ehsan
Ashley Falls
Melissa Field
Yvonne Fung
Barry Fuson
Erin (Hamasaki) Castro
Matt Hara
Paula (Hare) Simpson
Sara Harrison
Dai Jeff Hashimoto
Hooman Hassanpour
Heidi Henson
Al Herrera
Paul Hetman
Aany Hooshmand
Frank Huang
Vinnie Imbriale
Hayley (Jeffers) Tumanjan
Denny Jeremic
Steven Johnson
Danica Kaghazi
Jeanine Tiffany Katayama
Erin Katzelnick-Wise
Ann Kim
David Kim
Glen Kim
Dana Kuwahara
Michelle Lai
Michelle (Landen) Beltrame
Jeffrey Larson
Debbie Lee
Jon Lopez
Ben Lunzer
Daisy (Margarita) Abarca
Mindy Matheson
Marilyn Mayeda
Geoffrey McLellan
Anthony Medina
Meghna Mehta
Edward Mejia
Alison (Mock) Conrad
Chris Nelson
Cathy Oh
Matthew Ouwerkerk
Patrick Parker
Jennette Phillips
Andrew Pitman
Nathan Pottish
Pradeep Ramachandran
Josh Rosenfeld
Nicole Ruesch
Kitsune Naru Sakki
Kurt Schmid
Paul Seo
Emily Shin
Karrie Siville
Janine (Smith) Herbert
Janine (Smith) Herbert
Justin Smith
Jennifer Snow
Nancy Song
Heather Stanfield
Vincent "visko" Stanojevic
Lauren Stewart
Matthew Strawn
Dana Stuntz
Jennifer Sul
David Synn
Eric Takada
Ryan W. Thomas
Han "Henry" Wang
Louise Wang
Nancy Wei
John Whitehead
Steven Wolfram
Zack Wolk
Ryan Yamamoto
Jong "John" Yoo
Class of 2001 (70)
Matt Alexander
Ghazal Almassi
Kerri Beattie
Brandon Blakely
Fred Chang
Scott Chantry
Philip Chung
Nicole (Clickenger) Iacono
Daniel Coates
Alfredo Contreras
Cheryl Coulter
Nick Croxton
Joshua Curtis
Jamie (DeFrance) Knifong
Farah (Ehsan) Amir
Stephanie (Eldred) Galiindo
Elizabeth Espinoza
A.J. Fresquez
Erika (Gomez) Abarca
Chris Gonzalez
Elliot Granstrom
Eric Grieco
Stephen Grindle
Brandon Habermeyer
Quindy (Haight) Sammler
Yoichiro Hayashi
Brandon Hayes
Tiffany "Tiff Dogg" Herrera
Tyler Jones
Morgan Keach
Frank Kim
Mei Sheng Lee
Jessica Luna
Cindy Magdaleno
Clinton Maldoon
Theresa McCoy
Jennifer McGuire
Juliann Miller
Kelly Monaghan
Jennifer Ogawa
Matt Peterson
Laurel Plummer
Cory Riggs
Diana Lorena Romo
Cara Royds
Chris Saldivar
Marwa Sallam
Steven Sanchez
Codi Schumaker
Ghobud Seyedin
Karishma Shah
Nicole (Smith) Iacono
Edward Solt
Jenna Spain
Shawna (Stout) Means
Allison Surin
Jennifer Tam
Blair Tasker
Eric Teng
Grant Turner
Whitney Warren
William Webster
John "Wenseydawg" Wendl
Jon Zimmerman
Class of 2002 (63)
Ashley Adams
Alicia (Amundson) Amundson-Sand
Joey Andreu
Chelsea Andrews
Renzo Ayala
Roubina Baboujian
Tristan Bachus
Natalie Balin
Sameer Bhavnani
Benn Borazzi
Brittany (Brown) Brown-Hart
Jennifer (Burns) Johansen
Eric Butler
Stephanie Clark
Gabe Cohen
Sabrina De Monte
Heather Despol
Michael Domingo
Leah "Ria" Dukes
Michael Duran
Elizabeth Edmunds
Margaret Eskander
Caitlin Farley
Jaclyn Gallegos
Lauren Glick
Michael Gonzales
Delilah (Hulsart) Jurek
Drue Jackson
KImberlee Jones
Kristina Jones
Arda Karkouzian
Salma Khan
Lisa Yunhee Kim
Tadeusz Kosinski
Vicky "Victoria" Lee
Won Lee
Young Ok Lee
Adam Lunzer
Cody Matheson
Heather McPeak
Roxanne Mendez
Carlene Moody
Courtney Murphy
Hung (Tommy) (Ngo) Johnson
Shannon O'Brien
Christina Park
Matt Proudfoot
Matt Reams
Candice (Reese) Brown
Chris Reilly
Ryan Sears
Mat Stanojevic
Christina Stansbury
Matt Stephenson
Keely Sweeny
Weston "Mr Fusion" Wong
Nancy Zhang
Class of 2003 (62)
Dina Al-Shorafa
Shahzeen Ali
Dana Blue
Derek Bomback
Cami Boyce
Gloria Bracy
Brittany Brashear
Steven Bruggman
Heather (Butts) Miner
Changa Carr
Shelly Chang
Andy Chung
Robert Contreras
Jennifer (Crease) Kappes
Blake Flick
Joseph Gover
Brent Gutierrez
Coleman Hamilton
Alex Jones
James Kang
Matt Karolak
Candice Kasch
Ian Keach
Elizabeth Keye
Eunice Kim
Tarah (King) Heitmann
Emily LaMantia
Jason Lee
Leon Lee
Robert Liebersbach
Luella Macario
Sacha Malinbaum
Brian Marshall
Nick Maxwell
Brandon McArthur
Cecilia (Miramontes) Miramontes-Perez
Riyo Namigata
Neda Nekoui
Keri Neve
Nicole Nishida
Katherine Paradero
Patrick Paresa
Michelle Paris
Jesse Ralston
Matt Reyes
Kevin Ritchie
Stephanie Robbins
Maggie Saad
Nicole Scott
William Seo
Ami Simon
Shaun Stanfield
Dan Takahashi
Eric Thomas
Scott Wilson
Jason Xu
Shelli Yamasaki
Class of 2004 (21)
Nicole (COCO) Aupiu
Pamela Becerra-Valdivia
Misty Bolle
Zack Drucker
Edward Klein
Tammy Koo
Akshay Mathew
Robby Ortega
Gilbert Papilla
Whitney Rogers
Nick Sanders
Keri Stewart
Steven Sullivan
Troy Tessalone
Troy Tessalone
Gerald (Vontress) Washington
Jennifer (Walker) Garrett
Ryan Weiss
Dustin Whitman
Class of 2005 (34)
Lyla Azzam
Ricky Benedict
Rita Boreczky
Jennifer Carr
Danielle Domizio
Erika Esquivel
Juliet Fiege
Bryce Fisher
Chiquita Glass
Michael Gobble
Megan Hair
Kevin Johnson
Nicholas Lee
Misty (McClannahan) Thiele
Heather Meier
Elizabeth O'Driscoll
Andrea Reilly
Andrew Saldivar
Karishma Shah
Justin (Shanahan) Santos
Tracy Stanfield
Patricia Helena Szopinski
Samantha (Telles (Ragnao)) Cervantes
Felipe Torres
Daniel Umana
Cristina Vicari
Stephanie Wilson
Bryce Yockey
Class of 2006 (17)
Thomas Brinkerhoff
Derek Elder
Christina Hwang
Rona Law
Hana Lim
Michaelene Luther
Kyle Malone
Miguel Medina
Alyson Michalka
Hanna Mitrosilis
Helen Pelayo
Amy Peugh
Hanna Sweeny
Marli Wang
Brandon Whipkey

3779 total Alumni